top of page
privatniinvestice.jpg
Privátní investice
Co Vám nabízíme?

Obzvláště v dnešní době je ochrana úspor před inflací tématem více než kdykoli předtím, proto pro vás toto řešení máme spolehlivě připravené. Ukážeme vám jak získat zajímavý pravidelný roční výnos s možností zajištění Vaší investice. Na míru Vám sestavíme možnosti z kterých si poté můžete vybrat podle vašich preferencí a potřeb.

Jak pracujeme?

Pečujeme o Vaše investice jako by byly naše vlastní.

investice.jpg
Reálné a stabilní výnosy

Slibujeme vždy jen reálné výnosy. Naši prioritou je obzvlášť v dnešní době ochrana před inflací. 

Rozložení majetku a minimalizace rizik

Klademe důraz na široké a vyvážené rozložení investičního portfolia. Dále minimalizujeme veškerá možná rizika. Projekty obsahují nemovitosti, digitální aktiva a v neposlední řadě také projekty s ohledem na životní prostředí.

Žádné vstupní poplatky a férová odměna

Neúčtujeme žádné vstupní ani fixní poplatky. Bereme si pouze férovou odměnu.

Dlouhodobý a pravidelný servis 

Staráme se o Vaše investice, jak nejlépe zvládneme. Posíláme Vám pravidelné reporty a diskutujeme s Vámi různá individuální doporučení. Pomůžeme i s vyřizováním administrativy apod...

logo_color_edited.png
Vaše investiční skupina
Naší prioritou je chránit Vaše investice
Staňte se naším investičním partnerem

Pokud rádi investujete do konkrétních projektů, nabízíme Vám i příležitost vstoupit jako investor přímo do některého současného nebo budoucího nemovitostního projektu. Přidejte se k nám ještě dnes a investujte s námi do těch nejhezčích nemovitostí na nejhezčích místech co krásy Čech nabízí.

chalupa.jpg
bottom of page